Курси IT-рекрутингу онлайн Навчання IT recruitment у Києві з працевлаштуванням

Майбутні спеціалісти опанують необхідну лексику, яка використовується у сфері рекрутингу. Курс IT-рекрутинг триває 3 місяці та складається з 5 модулів. За цей термін ви опануєте всі необхідні навички для даної професії та зможете працевлаштуватися відразу після курсу. Ви зрозумієте основний процес розробки IT-продуктів, розберетеся в IT-спеціальностях, термінах, основних мовах програмування.

it рекрутинг

До шостого заняття ви можете повернути100% внесених за навчання коштів. Ми стежимо за трендами та змінами у світі IT, тому коригуємо програми згідно з актуальними оновленнями. Обираючи базове навчання IT-рекрутинг, ти отримуєш найсвіжіші знання, які згодом зацікавлять майбутнього працедавця. Акцент модуля зосереджено саме на розмовній мові та практиці спілкування англійською. Модуль розрахований на студентів з рівнем англійської від А2 до В1. IT-галузь — один з дуже динамічно розвиткових напрямів.

Наші працевлаштовані випускники

В IT-індустрії попит мають не лише технічні, а й комунікативні навички. Додаткові курси для прокачування soft skills допоможуть проходити співбесіди, ефективно працювати в команді та виробляти в собі необхідні особистісні якості, окрім професійних умінь. Воно допоможе закріпити матеріал, який передбачають онлайн курси IT-рекрутинг, та https://wizardsdev.com/vacancy/talent-acquisition-specialist-it-recruiter/ отримати практичний досвід. Просто знайти контакт класного фахівця — це навіть не половина успіху. У сфері IT тепер панує ринок кандидата — фахівець ще має підібрати такі слова, тригери й аргументи, що зможуть зацікавити кандидата й переконати вислухати твою пропозицію. IT-рекрутер — це фахівець з наймання технічних фахівців в IT.

Також під час навчання у студентів буде важливий бонусний модуль — англійська мова для ділового спілкування та роботи в ІТ. Ми знаходили core team та формували команди з понад 50 людей. Відбираємо тільки найталановитіших кандидатів для різних https://wizardsdev.com/ продуктів та безкоштовно тестуємо їхню англійську мову. Наше IT-рекрутингове агентство гнучко підлаштовується під бізнес-процеси та потреби клієнта. Рекрутинг або підбір персоналу – це один з найважливіших етапів побудови бізнесу.

Додайте навички в резюме

Крім того, вагоме значення мають уважність і скрупульозність. Кожна проґавлена деталь або легковажне ставлення до завдання може обернутися великим репутаційним провалом — не тільки для фахівця, а й для компанії. Щоб закривати вакансії найліпшими гравцями, IT-компанії наймають технічних рекрутерів. Що це за фахівці і як стати it recruiter — розбираємося далі.

Ефективний формат навчання IT-рекрутинг з нуля онлайн з можливістю ставити запитання в будь-який момент. Жодних додаткових переїздів, заторів та запізнень — ти обираєш курс IT-рекрутинг з нуля, доєднуєшся до стріму офлайн-заняття з будь-якої зручної для тебе локації та з будь-якого пристрою. Навіть якщо ти пропустив одну з лекцій — завжди можна подивитися запис уроку в особистому кабінеті, який має кожен, хто проходить початковий курс IT-рекрутинг онлайн.

Експертиза ITExpert

Уміння опанувати себе й залишатися професіоналом у будь-якій ситуації — ще один must have skill для технічного рекрутера. Як і всі люди, айтішники бувають різними — і в мить, коли ви пишете з приводу потенційної співпраці, людина може просто бути не в доброму гуморі. Щоб не поповнити кейси профільних розмов історіями про непрофесіоналізм рекрутерів вашої компанії, варто зважувати свої слова й бути максимально коректною людиною в будь-якій ситуації. Наша IT-рекрутингова агенція вже більше 7 років допомагає успішно закривати позиції для клієнтів у всьому світі. Ми шукаємо розробників, QA, DevOps, CTO для FinTech, E-commerce, Web3, SaaS та PaaS-продуктів, Machine Learning і AI та інших сфер. У середньому необхідно 6 резюме від наших рекрутерів, щоб закрити позицію.

it рекрутинг

Програма навчання побудована таким чином, щоб пройдений теоретичний матеріал одразу ж закріплювався на практиці за допомогою роботи з різноманітними документами HR спеціалістів. На жаль, багато які ресурси з черговим навчанням просто не можуть дати реальних навичок, оскільки не мають потрібної практики та умовної «роботи в полі». Без цього відірвана від ринку й контексту теоретична інформація не стане надійним фундаментом нової професії. Ми ведемо стрім аудиторного заняття, до якого ти доєднуєшся.

Фічі Indigo Tech Recruiters School 2023

Ментор консультує студентів з приводу виконання домашніх завдань, а також супроводжує групу впродовж занять та в позаурочний час. Рекрутери повинні вміти співчувати та розуміти потреби та ставлення кандидатів до певної вакансії, щоб знати, чи зможе ця робота відповідати їх очікуванням. Бажаєте більше поглинути в ІТ-тематику, вивчити всю основну термінологію та навчитися шукати та знаходити цінні кадри для прогресивної сфери інформаційних технологій? Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи з сайтом. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням файлів cookie відповідно до Privacy Policy.

  • Темп розвитку IT-сфери з кожним роком тільки збільшується, компанії масштабуються, а попит на хороших фахівців стрімко зростає та перевищує пропозицію.
  • Також компанії все більше потребують тих, хто зможе знайти справжнього профі.
  • Мета даного етапу — налаштування системи управління підприємством за затвердженими бізнес-процесів з використанням IT-Enterprise.
  • Всі завдання будуть перевіряти викладачі, після чого ви отримаєте зворотний зв’язок.
  • У цьому модулі у студентів буде практична частина з використання різних ресурсів для пошуку спеціалістів.
  • Наш CTO визначає ключові вимоги позиції, консультує по стеку технологій та місткості ринку кандидатів, актуальним заробітним платам та іншому.

IT-сфера — це динамічне середовище, що постійно розвивається , і по-справжньому досвідчених і кваліфікованих фахівців знайти складно. Саме тому компанії потребують професійних рекрутерів, які серед сотень резюме і профайлів вміють знайти того фахівця, який стане частиною дружної команди. Талановиті HR фахівці — це міст між бізнесом і командою, гармонію якого підтримують, розвивають і стоять HR менеджери. Понад 73% наших випускників працевлаштовуються за новою спеціальністю. Одним з найважливіших soft skills для рекрутерів є комунікативність.

Ми працювали з такими компаніями, як DevPro, Softserve, Infopulse, Transcenda та багатьма іншими. Кандидатів дозволяє нам показати перші резюме вже за 3–5 днів після початку пошуків. Так ви не займатиметеся узгодженнями деталей і отримаєте результат вже за 3-5 дні. Жодних додаткових переїздів, заторів та запізнень — ти доєднуєшся до стріму офлайн-заняття з будь-якої зручної для тебе локації та з будь-якого пристрою.

ITExpert – Знайдіть свій найкращий технічний талант

Вони повинні бути здатні зрозуміти потреби та очікування кандидатів, пояснити процес підбору та відповісти на запитання. Крім того, рекрутери повинні бути здатні налагоджувати контакт зі зв’язками з роботодавцями, щоб знайти відповідного кандидата для позиції. IT-рекрутер має розбиратися у сфері розроблення програмного забезпечення, орієнтуватися в термінах, оперувати й до ладу вживати спеціалізовану лексику та розуміти стан ринку. Все це треба для того, щоб рекрутер міг оцінити реальні компетенції та навички кандидата, досвід роботи — і зіставити із запитом компанії та вакантної позиції. Модуль допоможе позбутися мовних бар’єрів та невпевненості у своїх силах.

Курс HR Management

Створення команди та утримання профі — завдання №1 для будь-якого успішного бізнесу. Особливо це актуально для сфери IT, де пул фахівців середньої та вище рівня дуже обмежений. IT рекрутер – фахівець, який здійснює пошук, професійний відбір та наймає на роботу IT спеціалістів. Курс по рекрутингу складається з 12 уроків, кожен з яких присвячений певній темі і допоможе студентам опанувати основні принципи та інструменти підбору IT-фахівців.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *